BureauTekst > Testimonials > Remon van Hunnik

Remon van Hunnik

10 oktober 2019 | BY marlene
VodafoneZiggo
'Binnen VodafoneZiggo richt ons team zich op grootzakelijke klanten. Binnen deze markt wordt veel aan maatwerk producten gedaan en zijn er vaak zeer specifieke en complexe producten die verkocht worden. Ik was verbaasd hoe goed en vooral hoe snel Marlene zich hier eigen in heeft gemaakt en goede begrijpelijke content produceert.Ons team heeft een focus op het ontwikkelen van productpagina's, campagne content, verwoorden van business strategie tot het maken van conversie landingpagina's. Binnen het team heeft zij in de samenwerking een meerwaarde door "on the spot" met juiste input en verwoordingen te komen. Een echte aanrader als je iemand wilt hebben die binnen no time eigen is in de materie en die zelfstanding in een hoog tempo mooie dingen produceert.'

‘Binnen VodafoneZiggo richt ons team zich op grootzakelijke klanten. Binnen deze markt wordt veel aan maatwerk producten gedaan en zijn er vaak zeer specifieke en complexe producten die verkocht worden. Ik was verbaasd hoe goed en vooral hoe snel Marlene zich hier eigen in heeft gemaakt en goede begrijpelijke content produceert.Ons team heeft een focus op het ontwikkelen van productpagina’s, campagne content, verwoorden van business strategie tot het maken van conversie landingpagina’s. Binnen het team heeft zij in de samenwerking een meerwaarde door “on the spot” met juiste input en verwoordingen te komen. Een echte aanrader als je iemand wilt hebben die binnen no time eigen is in de materie en die zelfstanding in een hoog tempo mooie dingen produceert.’

BEL MAIL